RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7022801-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7022801-C 2.6 Inch Fltr Brkt Return Pg R R Sgbnb
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7022801-C |
| Manufacturer Part # | A7022801-C |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7022801-C Fltr Brkt Bnb Rtrn Pg R R Sgbnb