RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7022411 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7022411 Filter Drain Line for Pitco Sg14t Fryers 1 Inch
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7022411 |
| Manufacturer Part # | A7022411 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Weight | 0.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7022411 Fltr Drn Line Tu Sg14t/ Sg14t