RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A7008306 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A7008306 8 Inch Filter Media Support Tray OEM in Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A7008306 |
| Manufacturer Part # | A7008306 |
| Height | 0.1" |
| Width | 8" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A7008306 Fltr Media Sprt Tb Sf F Lat Sh