Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints A7-21749953 Faucet Handle 1.75 Inch Red for MT NHT 22800
Item:
#1507196
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | A7-21749953 |
| Manufacturer Part # | A7-21749953 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints A7-21749953 Faucet Handle 1.75 Inch Red for MT NHT 22800
$43.36
Unit price
/
Unavailable
