RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW A7-21748450 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW A7-21748450 17 Inch Drip Pan Corrosion Resistant Foodservice Equipment
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | A7-21748450 |
| Manufacturer Part # | A7-21748450 |
| Height | 0.25" |
| Width | 17.75" |
| Depth | 30.6" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW A7-21748450 Drip Pan Hr 50
