RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW A7-21742750 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW A7-21742750 18 Inch Pan Cover with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | A7-21742750 |
| Manufacturer Part # | A7-21742750 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW A7-21742750 Pan Cover
