RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets A6653522 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets A6653522 12 Inch Fltr Hose Compatible with Ffm80/1
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A6653522 |
| Manufacturer Part # | A6653522 |
| Height | 2.7" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 21.15" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A6653522 Fltr Hose 65.00 Ffm80/1 50
