Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket countertop warmers and display cases.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other A6653505 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean A6653505 63 Inch Hose Flush NSF Certified Cleaning Accessory
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A6653505 |
| Manufacturer Part # | A6653505 |
| Height | 2" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A6653505 Nsf Certified
