FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A6653502 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A6653502 26.25 Inch Flexible Hose Stainless Steel Reinforced
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A6653502 |
| Manufacturer Part # | A6653502 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A6653502 Fltr Hose 26.25 18 20 24 26 In