RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A64060 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A64060 Valve Inlet 2.65 Inch OEM 24VDC Deltr for Foodservice
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A64060 |
| Manufacturer Part # | A64060 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A64060 Valve Inlet 24vdc Gp 2 6 Deltr
