RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic plastic food pans drain trays lids and accessories.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A622A3A40AP plastic food pans drain trays lids and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic A622A3A40AP 9 Inch Transformer Electric OEM Durable Steel Construction
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A622A3A40AP |
| Manufacturer Part # | A622A3A40AP |
| Height | 8.6" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 12.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A622A3A40AP Transformer
