- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A621B3F00AP 9 Inch Transformer Stainless Steel Commercial OEM Power Regulation
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A621B3F00AP |
| Manufacturer Part # | A621B3F00AP |
| Height | 7" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 9.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A621B3F00AP Transformer
