- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A621B3E60AP 8 Inch OEM Transformer for Commercial Foodservice Use
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A621B3E60AP |
| Manufacturer Part # | A621B3E60AP |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 13.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A621B3E60AP Transformer
