RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A6085504 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N A6085504 Overlay Label Hooters Chicken Wings 6.6 Inch Adhesive
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A6085504 |
| Manufacturer Part # | A6085504 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A6085504 Overlay Label Hooters Chkn/wings
