RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A6085502 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N A6085502 3.55 Inch Ovrly Hooters Wings Label Durable Adhesive
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A6085502 |
| Manufacturer Part # | A6085502 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A6085502 Ovrly Hooters Wings Lbl

