Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A601013 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A601013 0.35 Inch Acorn Cap Nut Stainless Steel for Equipment Assembly
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A601013 |
| Manufacturer Part # | A601013 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A601013 #10 24 Ss Hex Acorn Cap Nut