RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen A60-1653 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen A60-1653 1.5 Inch Adjustable Die Cast Appliance Leg Foot
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | A60-1653 |
| Manufacturer Part # | A60-1653 |
| Height | 4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group A60-1653 Appliance Leg Die Cast 3/8"-16 Stud 4" To 5-3/4" High, Satin Metal Flange Foot 1-3/4" Adjustable, Star 3b84a 3b84d 404a 502fa 502fz 502z 5124cb, 5124cz 5136cb 5136cz 515tga 524chsa 524tga 536chsa, 536tga 548chsa 548tga 6015cba 6015cbb-lp 6015cbc, 6015cbsb 6015cbz 6015cbz-lp 6024cb 6024cba 6024cbb-lp, 6024cbc 6024cbsb 6024cbz 6024cbz-lp 6036cb 6036cba, 6036cbb-lp 6036cbc 6036cbsb 6036cbz 6036cbz-lp 6048cba, 6048cbb-lp 6048cbc 6048cbz 6048cbz-lp 6115rcbb, 6115rcbb-lp 6115rcbc 6115rcbz 6115rcbz-lp 6124rcbb, 6124rcbb-lp 6124rcbc 6124rcbz 6124rcbz-lp 6136rcbb, 6136rcbb-lp 6136rcbc 6136rcbz 6136rcbz-lp 6148rcbb, 6148rcbb-lp 6148rcbc 6148rcbz 6148rcbz-lp 615f 615ma, 615mb 615ta 615tz 624ma 624mb 624ta 624ta-lp, 624tb-lp 624tchsa 624tchsz 624tspa 624tspz 624tz
