RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield A6-72727 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield A6-72727 2 1/2 Inch 12 Hole Spray Nozzle Stainless Steel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | A6-72727 |
| Manufacturer Part # | A6-72727 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells A6-72727 Material Stainless Steel, Outer Diameter 2 1/2", 64 Mm, Type (12) 1/16" Spray Holes, Depth 5/16", 8 Mm
