Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star A5Z4660 9 Inch Bracket Door for Commercial Foodservice Equipment
Item:
#1251430
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A5Z4660 |
| Manufacturer Part # | A5Z4660 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star A5Z4660 9 Inch Bracket Door for Commercial Foodservice Equipment
$152.62
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero A5Z4660 Bracket Door