Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star A5Z2184 13 Inch Drip Tray Stainless Steel for Beverage Stations
Item:
#1252013
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z2184 |
| Manufacturer Part # | A5Z2184 |
| Height | 0.3" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 2.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star A5Z2184 13 Inch Drip Tray Stainless Steel for Beverage Stations
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z2184 Drip Tray 20