FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star A5RG4561 1 Inch Heated Bun Drawer Assembly Stainless Steel with Antimicrobial Finish
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5RG4561 |
| Manufacturer Part # | A5RG4561 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5RG4561 Heated Bun Drawer Assy 3 0