RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5612602 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5612602 7 Inch Length OEM B/l Shaft for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5612602 |
| Manufacturer Part # | A5612602 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Weight | 2.7 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5612602 B/l Shaft 7 L 14 L 14 R L 18 L