RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A554-135 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A554-135 1.85 Inch Solenoid Basket Lock 24VDC with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A554-135 |
| Manufacturer Part # | A554-135 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A554-135 Solenoid Basket Lock 24vdc Pb