RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A546-020 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A546-020 5.25 Inch OEM Decal Control Panel - Coffee and Beverage Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A546-020 |
| Manufacturer Part # | A546-020 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A546-020 Decal Control Panel P300
