- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster A539-217 .5 Inch Self Tapping Screw Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A539-217 |
| Manufacturer Part # | A539-217 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A539-217 Self Tapping Screw .5
