RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A537-171 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A537-171 0.65 Inch Valve Check for Commercial Vending Systems
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A537-171 |
| Manufacturer Part # | A537-171 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A537-171 Valve Check Vend.p/n Cvt 18
