RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A537-113 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A537-113 Valve 3.75 Inch Self Closing OEM Metal for Beverage Systems
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A537-113 |
| Manufacturer Part # | A537-113 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A537-113 Valve 1/2self Clos.sell 113p