RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A530-058G coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A530-058G 1.2 Inch Ac Dc Rectifier Industrial Equipment Stable Voltage
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A530-058G |
| Manufacturer Part # | A530-058G |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A530-058G Board Ac Dc Rectifier