RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A530-045 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A530-045 3.15 Inch Timer Brew Electric Commercial Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A530-045 |
| Manufacturer Part # | A530-045 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A530-045 Timer Brew Ncc 230v Ce Rohs