RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride A5276X bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride A5276X 6.8 Inch Burner Door Gas OEM Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | A5276X |
| Manufacturer Part # | A5276X |
| Height | 1.3" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 29.4" |
| Weight | 7.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride A5276X Burner Door S/s [gp61]