RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A522048 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A522048 14 Inch 13 15/16 Gauge Glass with Impact Resistance
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A522048 |
| Manufacturer Part # | A522048 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A522048 13 15/16 Gauge Glass14 X 5/8
