RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster A522030D coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster A522030D 0.75 Inch Gauge Bracket Stainless Steel Drilled Tap
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A522030D |
| Manufacturer Part # | A522030D |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A522030D Gauge Brkt 522030 Drilled Tap