RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5077732-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5077732-C 12 Inch Splash Guard Stainless Steel for Pitco Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5077732-C |
| Manufacturer Part # | A5077732-C |
| Height | 11" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5077732-C Splash Guard
