RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5072802C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5072802C 12 Inch Splash Guard Standard for Pitco K62/65
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5072802C |
| Manufacturer Part # | A5072802C |
| Height | 1.25" |
| Width | 12" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 10.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5072802C Accs Splsh Grd Sd 10 M K62/65
