RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5070406C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5070406C 10 Inch Splash Guard for Pitco Fryers White Polymer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5070406C |
| Manufacturer Part # | A5070406C |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 20" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5070406C Accs Splsh Grd Sd Sgc 8
