RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5062510C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5062510C Splash Guard for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5062510C |
| Manufacturer Part # | A5062510C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5062510C Accs Splsh Grd Sd Se 12