Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster A504001 3.9 Inch Stainless Steel Thermostat Urn with Invensys/robrts
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | A504001 |
| Manufacturer Part # | A504001 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster A504001 Thermostat Urn Invensys/robrts
