RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5-Z8410 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star A5-Z8410 15-1/2 Inch Angle Chain Retainer Stainless Steel with 8 Holes
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5-Z8410 |
| Manufacturer Part # | A5-Z8410 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5-Z8410 Right Angle Chain Retainer, 3/4" X 7/16" Angle X 15-1/2" Long S/s With 8 Holes, Star Roller Grill 20 30 30d 45a 50 75a.
