Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star A5-Z4273 16 Inch Drip Pan Stainless Steel for Commercial Kitchens
Item:
#1251470
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5-Z4273 |
| Manufacturer Part # | A5-Z4273 |
| Height | 0.45" |
| Width | 16" |
| Depth | 18.55" |
| Weight | 2.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star A5-Z4273 16 Inch Drip Pan Stainless Steel for Commercial Kitchens
$529.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5-Z4273 Drip Pan