RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5-Z2305 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star A5-Z2305 17 Inch Drip Tray Stainless Steel with Easy Cleanup
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | A5-Z2305 |
| Manufacturer Part # | A5-Z2305 |
| Height | 0.3" |
| Width | 17.6" |
| Depth | 32" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero A5-Z2305 Drip Tray 50
