- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic A490Y3570AP 7.05 Inch OEM Motor Stainless Steel for Industrial Use
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A490Y3570AP |
| Manufacturer Part # | A490Y3570AP |
| Height | 6.8" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 3.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A490Y3570AP Motor