RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana A4539601 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana A4539601 1/4 Inch Rivet Pop Type #44 Stainless Steel Fits 3/16 to 1/4 Inch
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | A4539601 |
| Manufacturer Part # | A4539601 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1.2" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana A4539601 Material Stainless Steel, Length 1/4", Outer Diameter 1/8", Type #44 Fits 3/16" To 1/4" Range
