RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A4510902-C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N A4510902-C 1 Inch Stainless Steel Component with Precision Design
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A4510902-C |
| Manufacturer Part # | A4510902-C |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A4510902-C Cth Subg Sst Wr/g
