RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A42136 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A42136 8mm Screw Set for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A42136 |
| Manufacturer Part # | A42136 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A42136 Screw Set Metric 8mm X 12mm
