Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco A4200 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco A4200 4.5 Inch Pusher Assembly 1/4 Inch Cut with Guard
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | A4200 |
| Manufacturer Part # | A4200 |
| Height | 3" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco A4200 Pusher Assembly 1/4" Cut, 12 Plates Handle & Guard 3/16" Cut, Nemco Easy Tomato Slicer
