RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A40611-021 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A40611-021 14 Inch Door Bin OEM with Kit - 1 Section
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A40611-021 |
| Manufacturer Part # | A40611-021 |
| Height | 6.65" |
| Width | 14.05" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A40611-021 Kit Door Bin 22in

