RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana A4055405 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana A4055405 1 Inch Capacitor Strap for HVAC Systems Durable with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | A4055405 |
| Manufacturer Part # | A4055405 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana A4055405 Capacitor Strap