RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A4026401-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A4026401-C Handle Drain Bracket Stainless Steel Support for Streamers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A4026401-C |
| Manufacturer Part # | A4026401-C |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A4026401-C Hdl Drn Brkt Upr Srtg Srte