RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A4021204C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A4021204C 1.85 Inch Handle Valve Upgrade for Deep Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A4021204C |
| Manufacturer Part # | A4021204C |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A4021204C Hdl Vlv Upgrd 24r Post Dec 96
