RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A4020401-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A4020401-C 0.95 Inch Width Handle Clip Bracket Corrosion Resistant
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A4020401-C |
| Manufacturer Part # | A4020401-C |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A4020401-C Hdl Clpbrkt 1 1/4indrnv Lv Mg/m